MAHED Temsilcisi - SÜHA YETKİN / Değerli Meslektaşlarım Merhaba,

Hep birlikte yaşadığımız salgın süreci devam ederken sektör olarak önümüzdeki 2021 yaz sezonu için umutlu bir bekleyiş içerisindeyiz. Her zaman önemli olduğumuzu biliyorduk ancak ilk kez yaşanan bu salgın döneminde daha iyi gördük ki özellikle kat hizmetleri çalışanları temizliğin ötesinde önemli görevler üstlenmektedir.

Üzerinde mutabık olduğumuz prosedürlerimiz herkes tarafından titizlikle uygulanmaya başlandı. Bu bağlamda konaklama tesislerinin ve misafirlerimizin en çok dikkat ettiği konu olan “sağlıklı ortam” oluşturmak, çevreye ve malzemeye duyarlı, dinamik, güncel bilgiler ve tekniklere hakim, donanımlı bir depatman yapısı içinde olmamız gerektiğini bir kez daha hissettik.

İnanıyorum ki içinde bulunduğumuz kötü günler mutlaka geçecek ve birlikte sağlıklı, tertemiz yeni bir sezona merhaba diyeceğiz, eski canlılığına kavuşmuş sektörümüzde yerimizi gururla alacağız. Eminim ki sektörümüzün karar alıcıları önümüzdeki yıllarda önemi daha da artacak olan kat hizmetleri görevlerinin gerektiği gibi yerine getirilebilmesi için bizleri geliştirmek adına daha çok katkıda bulunacaklar. Fikirlerimizi dikkatle dinleyecekler...

Sağlık, mutluluk ve sevgiyle kalın...