ANTED- Yön. Krl. Bşk. Sümeyra YILMAZ / Birlikte Güçlüyüz

ANTED (Antalya Temizlik Hizmetleri yöneticileri Derneği) tüm temizlik hizmetlerinde çalışan yöneticilerimizin bir araya geldiği bir dernektir. 2011 yılında kurulduğundan bu yana bir çok faaliyetleri ile mesleki anlamda gerek eğitimler gerekse sosyal faaliyetler ile gündeme gelmiştir.

Özellikle son zamanlarda sosyal projeleri faaliyete geçirdik yoğun çalışma temposundan fırsat bulduğumuz her platformda birlikte çok daha büyük işler yapabileceğimizi anlattık. Her ay yaptığımız olağan dernek toplantılarımızda problemlerin konuşulduğu toplantılardan çok nasıl yeni projeler üretirizi konuştuk. Yaptığımız bazı projeleri artık geleneksel hale getirdik.

Okul temizliği ve ana sınıfı çocuklarına verdiğimiz el yıkama eğitimi minik ellerin çok hoşuna gitti. Aldıkları sertifika ilk aldıkları diploma niteliğindeydi. Ziçevdeki çocuklara için küçük müzik aletleri eğitimlerinin bir parçası oldu. Ev hanımlarının deterjan kullanımı eğitimi ve housekeepıng ne dir? Eğitimlerini verdik. Geleneksel hale gelen huzur evi yemeği ise hepimizin sabırsızlıkla beklediği hoş sohbetlerle geçen geçenin sonunda ise bir dahaki yemek için sözleştiğimiz bir organizasyon oldu.