Sektör Kimya Deterjan

SÜREKLİ GELİŞİM ODAKLI YAPISIYLA TEMİZLİK SEKTÖRÜNÜN LİDERİ: SEKTÖR KİMYA DETERJAN

Sektör Kimya, yıllık 25.000 ton toz deterjan, 30.000 ton sıvı deterjan üretim kapasitesiyle, 15.000 m2’lik kapalı alana sahip fabrikasında Konya 3. Organize Sanayi Bölgesi’nde son teknolojik donanım ve ekipmanlarla üretim faaliyetlerini gerçekleştirerek, 18 yıllık sektör geçmişi ve deneyimini tüketicileri ile buluşturuyor.

Sektör Kimya Deterjan Sanayi ve Ticaret A.Ş., İstanbul Bölge Müdürlüğü genel merkezi ve lojistik deposu başta olmak üzere Ankara, Adana ve Antalya bölge müdürlükleri ve depoları; 185 kişilik dev kadrosu, Türkiye genelinde 175 bayi, 450 adet toptan satış noktaları ve güçlü satışlojistik yapısı ile Türkiye’nin her noktasına 48 saat içerisinde hizmet sunuyor. Etkin ve kaliteli hizmet anlayışı ile satış sonrası her türlü teknik servis, ekipman desteği ve ürün eğitimleri sağlayan güçlü altyapısı sayesinde müşterinin ihtiyaçlarına çözümler üretiyor.

Lider firma
Sürekli gelişim odaklı yapısıyla temizlik sektöründe farklılığı, uzmanlığı, güvenirliğiyle, kaliteden ödün vermeden, sosyal sorumluluk bilinciyle, müşteri hayallerini kusursuzlukla gerçeğe taşıyıp, ödülünü müşterilerinden alan lider firma olarak ilerlemeyi sürdürüyor. Üstün kalitede ve uygun fiyatta, güvenilir ürünler ve hizmetleri ile paydaşlarının beklentilerini aşarak, üretim ve araştırmaları sürekli arttırarak sektör ve ülke gelişimine katkıda bulunuyor.

Ev dışı tüketim
Ev dışı tüketim sektöründe (EDT) yıllık 30000 ton satış pazar payı ile sektörde lider konuma ulaşan firma, temizliğe ihtiyaç duyulan her alanda 4 farklı markası ile profesyonel çözümler sunuyor. Ev bakım ürünlerinde; Mr. Oxy markası ile çamaşır hijyeni, bina-zemin bakım, mutfak hijyeni ürünlerini sürdürülebilir bir kalite anlayışını benimseyerek tüketicilerinin ihtiyaçlarını karşılıyor.

Kişisel hijyen alanında, Dr Lory markası ile sıvı sabun, şampuan, duş jeli, kolonya, el ve cilt dezenfektanı, cerrahi maske gibi ürünleri, iyi imalat uygulamaları çerçevesinde ve sürdürülebilir bir kalite anlayışıyla tüketime sunuluyor. Türkiye’de bulunan güvenilir ve deneyimli Private Label üreticilerinden biri olan Sektör Kimya, tüm tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilen, müşteri memnuniyetini ve marka değerini gözeterek üretimin başından sonuna aynı hassasiyeti göstererek hizmet vermeye devam ediyor.
https://www.sektorkimya.com.tr/