Jetwell’den Kaliteli Ve Güvenilir Ekipmanlar

İstanbul İkitelli Organize Sanayi bölgesinde, 2008 yılında kurulduğu günden bu yana hızla büyüyen Jetwell, otel, hastane, okul, kafe, restoran, belediye ve resmi kamu binaları için ihtiyaç duyulan zemin yıkama arabası, servis arabaları, kat temizlik arabaları, genel temizlik arabaları ve çamaşır toplama arabalarını üretmektedir.

Firma, üretime başladığı ilk yıldan itibaren dinamik kadrosu ile küresel pazarda müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürerek, yurtiçinde katıldığı fuarlar, organizasyonlar ve geniş bayi ağı ile ürünlerinin satışına devam etmektedir.

Endüstriyel dünyanın devamlılığına ve verimliliğine inanarak, ürünlerinin tamamının üretiminden nihai tüketiciye kadar uzanan süreçte müşteri mutluluğu ve çözüm odaklı olma prensibine sahip olan Jetwell, otel, hastane, okul, fabrika, AVM, market, kafe, restoran, depo- antrepo vb. profesyonel temizlik ve servis ekipmanlarına ihtiyaç duyan, sektöründe öncü, saygın kurum ve kuruluşların kısa zamanda tercih ettiği bir marka olmuştur.

Jetwell bünyesinde bulundurduğu tüm ürünlerin üretiminin %100’ünü kendi gerçekleştirmesi dolayısıyla müşterilerine kaliteli, ekonomik ve hızlı çözümler sunmaktadır.
https://jetwell.com.tr/