Selgün Tekstil, Güzel Günlere Hazır…

1996 yılından itibaren Otel ve Hastane sektöründe Tekstil konusunda hizmet veren bir firma olan Selgün Tekstil, Denizli Üçler Bölgesinde imalatı olan, sektörel bazda isteklere göre imalat yapan, müşteri memnuniyeti odaklı çalışan üretici bir markadır. Sürekli büyüme ve gelişmeyi, uluslararası platformda rekabet edebilmeyi hedef alan vizyonuyla vazgeçilmez bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Selgün Tekstil, yüksek kalite ve standartlardaki ürünlerini; yurt içinde faaliyet gösteren ihracatçı konfeksiyonculara, aralarında Dünya markalarının da olduğu seçkin müşterilerine ve 20’den fazla ülkeye ihraç etmektedir.

Maalesef 2020-2021 yılında yaşanılan küresel salgının, turizm tesislerine ve tedarikçilerine olumsuz etkilerini hep birlikte üzerinden atmak için çalıştıklarını belirten Selgün Tekstil Yetkilileri, tüm olumsuzluklara rağmen çalışmalarına aralıksız devam ettiklerini söyledi. Bu zor dönemde Selgün Tekstil olarak satış hacimlerinin %70 küçülmesine rağmen bu durumu minimize ederek, üretim hacmini %30 civarında küçülterek bu süreci aşmak istiyor. Tüm dünyayı saran bu belanın insanları çok uzun süreli kısıtlamalara maruz bırakması, hastalığa karşı kalıcı çözümler bulunması ile beraber turizm sektörünün hızlı bir şekilde hareketleneceğini düşünmekteyiz.

Bu hareketlenmenin oluşturacağı taleplere hızlı bir şekilde kalitemizden taviz vermeden karşılık vererek, müşterilerimizin sorunlarına çözüm üretmek için çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. Tüm çalışma arkadaşlarımızla beraber hedeflerimizi gerçekleştirmeyi, planladığımız yeni yatırım ve projelerimizi hayata geçirmeyi, ekip ve ekipmanlarımızı diri tutarak güzel günleri sabırsızlıkla bekliyor, bugünlere hazırlık yapıyoruz

Tüm halkımıza, milletimize, iş ortaklarımıza sağlıklı, mutlu 2022 yılı diliyor, kötü günlerin biran önce geride kalarak, büyüyerek üretmeyi, kaliteli hizmet etmeyi diliyor ve bekliyoruz.
http://www.selgun.net/