Byotte Tekstil

LİNA DRY PP KUMAŞ İLE TER KOKUSUNA SON!

By Otte Üniforma personel kıyafetleri alanında hizmet verdiği ilk günden itibaren AR-GE çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Antalya turizm fuarında LİNA DRY PP T-Shirt kumaşınızın lansmanını yaptınız? Neden böyle bir üretim gerçekleştirdiniz? Bize bu kumaşın özelliklerinden söz eder misiniz?
Agâh Bey: Antalya’da personel kıyafetler alanında hizmet vermeye başladığımız süreçte sürdürdüğümüz PR araştırmaları bize, otel personelleri tarafından kullanılan tişörtlerde yoğun kokma ve solma problemi yaşandığını gösterdi. Böylece, AR-GE ekibimiz ve mühendislerimizle birlikte 2018 yılında konunun çözümü için çalışmalara başladık. Bu çalışmalarımızı 2022 yılına dek sürdürdük ve sonuç olarak devrim niteliğindeki kumaşımız olan LİNA DRY PP kalitesini otellerimizin hizmetine sunmaya başladık.

Otellerin LİNA DRY PP kumaş ile ilgili geri dönüşleri nasıl oldu?
Birçok otelimiz yıkama, çekme, solma ve kokma testlerini kendi bünyelerinde gerçekleştirdi. Ürünümüz yüksek takdir gördü ve tabii yoğun sipariş talepleri aldık. Ürünümüzü Antalya Turizm Fuarında da tanıtarak kreasyonumuzu sunduk. Bu özel ürünümüzü Antalya ve tüm Akdeniz bölgesinin kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşadık. Ürün ile alakalı yoğun talep üzerine kapasite artırımına giderek 2023 yatırımını tamamladık. Şu anda tüm ekip disiplinimizle hizmete hazırız.

LİNA DRY PP personel kıyafetleri için de kullanılabilen bir ürün değil mi?
Evet, By Otte Üniforma’nın profesyonellik alanı olan takım elbise, aşçı kıyafetleri, gömlek gibi üretim alanına kendi geliştirdiği T-shirt kumaşını da eklemiş oldu. LİNA DRY PP ile kokuya ve solmaya son vererek önemli bir problemi daha ortadan kaldırmış olduk.
http://www.byotte.com/