Delfin Tekstil

“CESARETİMİZİ İYİ OLMA DÜŞÜNCEMİZLE BİRLEŞTİRDİK.”

Denizli’deki fabrikalarında 2007 yılında üretime başlayan Delfin Ev ve Otel Tekstil Ürünleri Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti., yirmi yedi yılı aşan deneyiminin temelini oluşturan kalite ve güven anlayışıyla tekstil endüstrisi alanında faaliyetlerine devam ediyor. Ticari ahlak, güvenilirlik, zamanında iş bitirme ve sürdürülebilirlik gibi özellikleri çalışma hayatının olmazsa olmazı olarak belirleyen firma, ilke edindiği bu değerleri tüm çalışma arkadaşlarıyla bugün de sürdürüyor. Vizyonunu, yurt dışında uluslararası platformda tanınan, dünya standartlarında çağdaş yenilikleri takip eden, sürekli değişim ve gelişime açık ve müşteri odaklı olarak belirleyen Delfin Ev ve Otel Tekstil Ürünleri, tekstil sektörünün öncü firmalarından biri olmayı amaçlıyor.

Düşük maliyet, kaliteli üretim
Firma, müşteri memnuniyetini her zaman en üst düzeyde tutarak kalite, güvenilirlik ve istikrar politikalarıyla en iyi hizmeti sunuyor. Ürün kalitesini TSE ve ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001:2015 Çevre Yönetim Sistemi ve ISO 45001:2018 İş Sağlığı Ve Güvenliği Yönetim Sistemi’ne sahip sertifikalarıyla kanıtlayarak, hızla değişen turizm ve otelcilik sektörüne estetik ve ekonomik çözümler üretiyor.

Başta Antalya, Bodrum, İzmir, İstanbul, Ankara olmak üzere Türkiye’nin her yerinde satış faaliyetleri yürüterek; otel, hastane, yurt, misafirhane, restoran ve ofis gibi pek çok alanda; havlu, bornoz, çarşaf, nevresim, pike, yastık, yorgan, alez vb. farklı ürünleri üreterek hizmet veriyor. İlke, değer ve çizgisini koruyarak, müşterilerine en doğru çözümü sunan Delfin Ev ve Otel Tekstil Ürünleri, düşük maliyetli fiyat performans satış politikası ve geniş ürün yelpazesiyle yaşama değer katan, insana ve doğaya saygılı, çevreye duyarlı ekolojik natürel ve kaliteli ürünler sunuyor.