Dk Tekstil Ve Otel Ekipmanları Büyümeye Devam Ediyor

Antalya Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet göstermekte olan DK TEKSTİL VE OTEL EKİPMANLARI SAN. TİC. A.Ş, 1984 yılından itibaren otel, hastane ve restoran işletmeleri için endüstriyel yıkamaya dayanıklı tekstil ürünleri üretmektedir.

Otuz yılı aşan tecrübesiyle her geçen yıl sektörün talep ve ihtiyaçları doğrultusunda gelişerek, iş ortaklarına profesyonel çözümler üreten firma, 52.000 m² açık, 22.000 m² kapalı alanda; aylık 160 ton havlu ve 220.000 m² kumaş üretimi yapmaktadır. Firma, 2022 yılında üretim hacmi ve rakamsal olarak, yurt içi satışları ve ihracatı olarak yaklaşık %40 oranında büyüme yakalayan DK Tekstil ve Otel Ekipmanları, Hilton Grup, Radisson Grup, Rixos Grup, Marriott Grup, Maxx Royal ve Voyage Grup, Limak Grup, Titanic Grup, Kempinski Grup, Lujo, D-Maris, Emaar Suites, Ramada Otelleri gibi ülkemizin önemli ve değerli markaları ile işbirliğini sürdürmektedir.

Firma, emin adımlarla yürüyen, yatırımlarını büyüten ve sektörün ihtiyaçlarına hizmet veren tek entegre üretim tesisi ve satış pazarlama firması olma yolunda her geçen gün ilerlemektir. Turizm sektörünün ihtiyaç duyduğu genel ve yenilikçi ürünleriyle DK TEKSTİL, diğer fuarlarda olduğu gibi 10-13 Ocak 2023 Heimtextil Frankfurt ve 17-20 Ocak 2023 Antalya Anfaş Hotel Equipment fuarında da yerini alarak otel, hastane ve restoran tekstilindeki yeniliklerini misafirlerine sunmanın mutluluğunu içerisinde olacaktır.