PAMMUQ TEKSTİL

“Devamlılık markamız açısından büyük önem taşımaktadır. Hiçbir müşterimize tek seferlik gözüyle bakmayız. Kalitemizden ve güler yüzümüzden taviz vermeden hizmet veririz.” diyen firma yetkilisi Murat Uyum sorularımızı yanıtladı.

Kendinizi kısaca tanıtır mısınız?
1985 tarihinde Muğla’da doğdum firmamızın 2. kuşak temsilcisiyim. Evli ve bir çocuk babasıyım.

Firmanızın kuruluş ve gelişim süreci hakkında bilgi verir misiniz?
Firmamız 1960 yılında Denizli Buldan ilçesinde kurulmuştur.1965 yılında Muğla ve İlçelerinde parakende ev ve otel tekstili ürünleri satışı yapmak için Muğla’ya gelinmiştir. 1965 yılında babamız Nadir Uyum tarafından kurulan firmamız o gün bugündür ev tekstili, züccaciye ve otel tesktilinde üretim, perakende ve toptan satış yapmaktadır. Ağırlıklı olarak Muğla ilçelerine hizmet vermekteyiz. Kendi araçlarımızla ürünlerimizin dağıtımını yapmaktayız.

Müşteri portföyünüz ve ürün portföyünüz hakkında bilgi verir misiniz?
Butik oteller, apartlar, yıldızlı oteller, yurtlar ve yatlar… müşterilerimiz arasında yer almaktadır. Müşterilerimizin istediği ürünleri istenilen ölçüde, renklerde ve gramajlarda tedarik ediyoruz. Ürün gruplarımız arasında havlu, çarşaf, pike, alez, yorgan, yastık gibi malzemeler yer almaktadır.

Pazarda güven ve kalitenin adresi olmak için yaptığınız çalışmalar hakkında bilgi verir misiniz?
Müşterilerimizin depo devamlılığını takip ederiz. Yani her siparişte hangi havlu, çarşaf vb. gitmiş biliriz. Hiçbir sipariş farklı bir ürün gönderimi olmaz. Ürünlerimizi kendimiz teslim ederiz. Devamlılık bizim için çok önemli hiçbir müşteriye tek seferlik bakmayız. İşimizi bizden sonra gelecek olan nesillere aktarmak en büyük önceliğimizdir. Müşterinin talepleri sonuna kadar dinlenir ve elimizden geleni yapmak için uğraşırız.

Sizce, müşteriler neden sizin firmanızı tercih etmelidir?
Kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarız. Ürünlerimizin arkasındayız. Çözüm odaklı bir işletmeyiz. Bayram, tatil dinlemeyiz, her zaman müşterimizin yanındayız. Özellikle kendi bölgemiz de işletme sahiplerini stok maliyetlerinde kurtarırız. 7/24 hizmet verebiliriz.

Sektöre getirdiğiniz yenilikler hakkında bilgi verir misiniz?
Biz düşük adetler de olsa müşterilerimizin renk, ölçü ve logo (nakış) çalışmaları yapıyoruz.

Önümüzdeki dönem hedefleriniz nelerdir?
Önümüzdeki dönemlerde en büyük planımız Yunan Adalarına ürün tedariği sağlamak bulunduğumuz lokasyon itibari ile yakın konumda olduğumuz adalar önceliğimiz olacak. İşimizi e-ticarete taşımak istiyoruz. www.pammuqshop.com