Yarım Asırlık Tecrübe: SÜMERAL TEKSTİL

1974 Yılında Topkapı-Maltepe’de Aral Elyaf Sanayi olarak temelleri atılan bilhare Arallar A.Ş. ve Sümeral A.Ş. olarak sektörde yerini alan firmamız kuruluşunda stragyn iplik ve sentetik dolgu elyafı (vatka, yastık ve yorgan için) üretimi ile sanayi hayatına başlamıştır.

Değişen ve gelişen özellikle 1983 sonrası müşteri talepleri karşısında otel tekstil ürünleri üretimimiz başlamıştır. Zaman içinde hastaneler, yurtlar, inşaat şantiyeleri restaurantlar, spa ve spor salonlarına hitap eden nevresim takımları, banyo ve plaj havluları, masa üstü tekstilleri, yatak şalları, throwlar, baza etekleri, banyo perdeleri, her türlü genel mekan ve üçgen camlar için perdeler, jaluzi blackout stor, dikey perde, katlamalı perde, zebra ve pilise perde, çatı perde sistemleri, sahne perdeleri, ağır sahne rayları ve uzaktan kumanda sistemleri gibi ürünlerle hizmet yelpazesini genişletmiştir.

Güçlü bir bilgi birikimi ve kazanılmış geniş uygulama tekniğine rağmen sloganımız “Öğrenmenin sınırı yoktur ve sizlerle fark edilmenin mesuliyetini taşıyoruz.” olmuştur. Vizyonumuz; Değişen ve gelişen koşullara uygun olarak müşteri memnuniyetini devam ettirmektir. Misyonumuz; Edindiği ilkeleri doğrultusunda, dayanıklılık, işlevsellik ve görsellik üçlüsüne daima riayet etmek olacaktır. Gelişen teknolojiye ayak uydurmak gerektiğinden, Sümeral Tekstil her zaman yeniliklerle yoluna devam etmektedir.

http://www.sumeraltekstil.com.tr/