Çözümün Adresi: NOVA PROFESYONEL

NOVA PROFESYONEL kurulduğu günden beri, işletmelere iyi bir hizmet vermektedir. Yaptıklarımız, sadece en kaliteli hizmet ve ürünleri sizlerle buluşturmaktan ibaret değildir. Sizin memnuniyetiniz için ne gerekiyorsa, elimizden gelenden fazlasını yapmaktayız. 

Firmamız kuruluşundan bugüne, her geçen gün üretim kapasitesini geliştiren ve sektöründe sürekli yenilikçilik anlayışı ile Ar&Ge ve Ür&Ge alanında yapılan yatırımları ile bugün ülkemiz sınırlarını aşmış bir yapı ile Global pazarda takip edilmekteyiz. Geniş alan kokulandırma cihazlarını üretmekte, geliştirmekte ve bu alanda adından sıkça söz ettirir duruma gelmiştir. İhracatlarının yanı sıra başta Avrupa, olmak üzere birçok ülkede Nova Profesyonel Markası adı altında bulunan temsilciliklerimizle bugün Dünya çapında birçok özel ve kamu alanlarının kokulandırma projelerini üstlenmiş olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.  

Nova Profesyonel, %100 bitkisel özler kullanarak; Türkiye’nin önde gelen firmalarının kurumsal kokularını tasarlayan ve aynı zamanda Türkiye’nin de lider kurumsal kokulandırma firması konumuna gelmiştir. Markanıza özgü imza kokular üreterek, müşterileriniz ile özel bir iletişim kurmanızı sağlar. Firmanızla ilgili yapılan ön çalışmalar ve tespitlerden sonra, yüksek teknoloji laboratuvarlarımızda, uzman parfümörler tarafından markanızı temsil edecek özel kokuların hazırlanması aşamasına geçilir.  Uzman ekiplerce markanızın kimliğine ve hedef kitlesine en uygun ve özgün kokular tasarlamaktayız.  Nitelikli Kokular Uzman parfümörler tarafından geliştirilen özgün ve “fine fragrance” kalitesinde, %100 esansiyel yağlar içeren ve zararlı kimyasallar barındırmayan marka kokulardır. Tüm bunlara ek olarak, her markaya özel hazırlanan yazılımlar sayesinde, Müşterilerimizin kendilerine verilen cihazlarının, periyodik koku kartuş değişimini bizzat takip edebilmektedir.

Üretici firma olmanın verdiği bilgi birikimi ve donanım gücü avantajlarını arkasına alarak profesyonel ortam kokulandırma hizmeti sağlayan ayrıca üretmiş olduğumuz geniş alan koku cihazlarında güvencesini vermektedir. Türkiye genelinde, satış ve kiralama sonrası yedek parça ve onarım, periyodik bakım ve değişim hizmeti gibi teknik destekleri de kendi servis ekibimiz tarafından sağlamaktadır.
http://www.novaprofesyonel.com/