Köklü Geçmiş, Güçlü Kadro: KROM TÜRK

Çeyrek asıra yakın geçmişiyle Antalya başta olmak üzere ülkemizde sayısız Krom Türk imzasıyla, otel mutfakları, banyo ekipmanları ve ıslak zemin ürünleri, bayrak ve aydınlatma direkleri, merdiven korkulukları, iskele merdivenleri, duş kuleleri, aplik modelleri vb. üretim ve uygulama konularında derin tecrübeye sahiptir.

1300 metre kare üretim tesisi ve yerinde üretim imkanlarıyla, alanında uzman, eğitimli ve tecrübeli personelle, ihtiyaca uygun üretim yapabilen güçlü bir kadroya sahiptir. Beş yıldızlı otellerden villa ve cafelere kadar tüm yaşam alanlarına ve sosyal alanlara hizmet verme kapasitesi mevcuttur. Yönetim kadrosu, teknik kadro ve üretim bant koordinesinde sorunsuz üretim ağına sahip Krom Türk, uygulama, montaj ve satış sonrası hizmet anlayışı ile kabul gören üretici firma olmayı başarmıştır. Irak, İran ve Rusça konuşan ülkelere yönelik çalışmalarıyla da başarısını sınır ötesine taşımıştır.

Paslanmaza olan hakimiyeti ve ince işçilik ile girdiği her noktada referans olma özelliğini taşımaktadır. Krom Türk kamu ve özel işletmelerin çözüm ortağı konumundadır. Kuruma, kişi, mekana ve koşullara uygun üretim anlayışında öncelikle tasarım, teknik çizim ve ar-ge üretimlerinin ardından ortak kararlarla seri üretimi başlatma gücüne sahip firma, üstün üretim gücüne sahiptir. Tamamen teknolojik makine parkuruyla, sağlam alt yapısıyla bir talebede bin talebe de sınırsız talebe de aynı ölçüde karşılık vererek her türlü üretime entegre olabilmektedir.


https://kromturk.com.tr/