Çevreye Duyarlı, Yüksek Kaliteli; CHEMIST

ÇEVREYE DUYARLI, YÜKSEK KALİTELİ, İNSAN SAĞLIĞINA ODAKLI ÜRÜNLERLE HAYATI KOLAYLAŞTIRIYORUZ
Chemist Chemicals İstanbul Kimyasal Ürünler Pazarlama A.Ş. 2014 yılında, farklı sektörlerden profesyonellerin bir araya gelmesiyle kurulmuş bir firmadır. Firma yeni olmakla birlikte; ortakları ve çalışanları, uluslararası firma tecrübesine sahip sektör profesyonelleridir. Chemist olarak, faaliyette bulunduğumuz tüm sektörlerde, mümkün olan en iyi ve kaliteli ürünleri tüketim kanallarıyla buluşturmayı hedefliyoruz.

Bu sebeple; bayi ağımızı belirli sayıyı aşmayacak şekilde; güvenilir, köklü ve kaliteli servis verecek firmalarla oluşturduk. Bu bayiler üzerinden kullanıcılarımıza zamanında erişebiliyor ve ihtiyaçlara en kısa sürede karşılık verebiliyoruz. Endüstriyel temizlik tarafında ilerledikten ve referans müşterilerin tedariklerini gerçekleştirdikten sonra; bu sektördeki geçmiş tecrübemizle tüketici ürünleri sahasına da girdik. Halihazırda ülkemizdeki en büyük perakende zincirlerinden birine “Chemtex” markamız ile ürün tedarik ediyoruz.

Chemtex markalı endüstriyel ve tüketici temizlik - bakım ürünlerinin yanı sıra; ürün gamımızda “uzun süreli kalıcı dezenfeksiyon” sağlayan Antimic de mevcut. Bu ürünü de gerek hane halkı tüketimine gerekse profesyonel ve endüstriyel kullanıma uygun ambalaj şekilleriyle pazara sunuyoruz.
Antimic; Sabancı Üniversitesi Doğa Bilimleri Dekanı Prof. Yusuf Menceloğlu tarafından geliştirilen, nano teknolojik bir yüzey dezenfektanıdır. Özelliği; yüzeye uzun süreli tutunarak, bir bakteri – virüs – mantar koruma kalkanı oluşturması ve hiçbir ağır metal içermediği için; tamamen sağlığa zararsız olmasıdır. Ulusal ve uluslararası tüm ruhsat, onay ve belgelere sahip bir ürün olan Antimic’in herhangi bir muadili mevcut değildir. Bizi tercih etmeniz halinde gerek ürün gerekse servis kalitesini ön planda tutarak, kesin müşteri memnuniyetini sağlayacağımızı beyan eder, bu vesileyle işlerinizde başarılar dileriz.
Saygılarımızla,