ANTIMIC ile Hijyen Sağlıyoruz

Covid 19 virüsü dahil, birçok bakteri, fungus ve virüse karşı etkili dezenfektan ANTIMIC ile hijyen sağlıyoruz.
Sabancı Üniversitesi Laboratuvar’larında; nano teknoloji ile geliştirilmiş, gümüş ve ağır metal içermeyen, alkolsüz, Covid 19 virüsü dahil, birçok bakteri, fungus ve virüse karşı etkili uzun süreli kalıcı yeni nesil yer, yüzey ve ortam dezenfektanı Antimic ile hijyen sağlıyoruz.
Dünyamızın içinde bulunduğu olağanüstü durum sebebiyle hepimizin günlük ve iş hayatlarımızın durma noktasına geldiği zamanlardan geçiyoruz. Covid-19 pandemisi umarız sağlıkla, en kısa zamanda sona erdiğinde, bir an önce normale dönmesini istediğimiz hayatlarımızda bizi yeni kaygılar ve alınması gereken yeni önlemler bekliyor olacak. 

Olası virüs ve benzeri zararlı bulaşanlara karşı alacağımız tedbirlerimizin başında kuşkusuz hijyen sağlayacak dezenfektanlar yoluyla yaşam alanlarımızı güvenceye almak geliyor. Chemist olarak bu güvenceyi size en sağlıklı, kalıcı ve kolay yoldan sağlayacak olan ürünümüz Antimic ve hizmetlerimizle ilgili bilgi vermek isteriz. Chemist firmasını 2015 yılında kaliteli hijyen malzemelerini oteller, endüstriyel alanlar ve yaşam alanlarıyla buluşturmak amacıyla kurduk.  Firmamız endüstriyel temizlik ürünleri ve çeşitli dezenfektanların satış ve pazarlamasını başarıyla sürdürmektedir.  Yaşadığımız pandeminin getirdiği hijyen ihtiyaçlarınızı güvenle karşılamak için alkol bazlı dezenfektanların yanı sıra piyasada muadili olmayan, Sabancı Üniversitesi laboratuvarlarında geliştirilmiş, patentli Antimic ürünümüzü gururla ilginize sunarız. Antimic, kalıcı etkili dezenfektanımız, virüs, bakteri ve tüm mikroorganizmaları fiziksel olarak yok eden, küf, mantar ve yosun oluşumunu engelleyen, çok çeşitli kullanım alanı olan, en az 30 gün kalıcı etki sağlayan yeni nesil antimikrobiyal (biyosidal) koruyucu malzemedir. Gümüş gibi ağır metaller içermez ve alkolsüz olduğu için yüzeylere zarar vermez.

Antimic, tek başına, düzenli uygulamayla çalışma, yaşam ve seyahat alanlarımızı sürekli olarak virüsler gibi gözle görülmeyen tehlikelerden koruyan güvenlik kalkanıdır. Antimic her türlü mekan ve araca sisleme yöntemiyle, konuda deneyimli ekiplerimizce her büyüklükteki alan periyodik olarak uygulanabilir. Tercih ederseniz, işletmenizin personel imkanları müsaitse, bir saatlik eğitim, ekipman ve ürün teminiyle devam uygulamalarını kendi bünyenizde sürdürebilirsiniz.

Ayrıca günlük kullanım için sprey şişelerde satışa sunduğumuz Antimic’i seyahatlerinizde virüslerden korunmak, kişisel eşyalarınızı (anahtar, cüzdan, kartlar, telefon vb.) Antimic kalkanıyla korumak için rahatlıkla kullanabilirsiniz. Chemist ihtiyacınıza ve tercihinize uygun şekilde size hizmet vermeye, güvenle ve iç rahatlığıyla günlük çalışma ve yaşam alanlarınızı koruma altına almaya hazırdır. Bize e-posta, telefon veya Whatsapp hattımız üzerinden ulaşabilir, sipariş ve uygulamalarla ilgili detaylı bilgi alabilirsiniz.
Sağlıklı günler dileriz.