Aşk Her Şeyi İyileştiren Tek Şeydir

Otelis Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı Nursen Kasapoğlu, gündeme ilişkin açıklamalarda bulunarak firması hakkında bilgi verdi. Oldukça zor geçen bir yılın ardından yeniden çalışmalara hız verdiklerini ifade eden Kasapoğlu, “Beklemediğimiz bu salgın karşısında biraz ümidimiz kırılsa da en kısa sürede tekrar eski motivasyonumuza kavuşacağımız günlerin bir an önce gelmesini diliyorum. Hayata kaldığımız yerden devam ederken, sevginin her şeyi iyileştiren tek şey olduğunu unutmayalım.” dedi.

Otel sektörünün önemli projelerinden olan düğünler ve balayı misafirleri için hazırlanacak, özel odalara yönelik çalışmalarının devam ettiğini ifade eden Nursen Kasapoğlu şöyle devam etti: “ Otellerin kendi ruhuna, yapısına ve dizaynına uygun tasarımları sizlere sunmaktan mutluluk duyarım. Dünya değişirken insanlarında bakış açılarının değiştiğini göz ardı etmemeliyiz, bu nedenle klasikleşmiş neredeyse ezberlenmiş renkler ve dizaynların artık balayı çiftlerinin beklentilerini karşılamayacağını düşünenlerdenim.

Pandemi döneminde iyice sıkılan bunalan belki de hayallerini erteleyen çiftlere bu sene daha coşkulu ve cesur balayı konseptleri sunabiliriz, özlemle kucaklayacağımız misafirlerimiz bu özel hazırlığı elbette hak ediyorlar. En kısa sürede yüz yüze görüşebilmek dileği ile sevgiyle kalın.”