Ortam Kokulandırmasında Beklentinin Üstünde Çekicilik

Davetkâr bir koku: Véronique
Güzel bir koku, iyi hizmet veren bir işletmenin ilk olarak fark edilen işaretidir; diğer bir deyişle de kuşku götürmez bir kalite belgesidir. Mekânları kokulandırma, verdiğiniz hizmetin niteliğine ve işinize gösterdiğiniz özene dair müşterilerle yaptığınız sessiz bir konuşma, adeta sözsüz bir sunumdur. Kapalı mekânlardaki yaşam kalitesini artıran unsurlardan biri olan kokular, ziyaretçilerce derhal algılanır ve onların mekânınıza dair ilk izlenimlerini güçlü biçimde etkileyip karar alma mekanizmalarını yönlendirir. Hatta işletmenizden ayrılan misafirler uzun zaman sonra bile, benzer bir kokuya rastladıklarında mekânınızı hatırlayacaklardır.

Bu çerçevede, kapalı mekânlarını kokulandırarak konukların nezdinde daha cezbedici kılmak isteyenlerin, son dönemlerde gittikçe daha fazla rağbet ettiği bir marka var: Véronique.
Bu rağbetin arkasındaki en önemli etken de Véronique markalı ürünlerin yüksek bir tüketici memnuniyeti oranına sahip olması, bu da bir kez kullananların, duydukları memnuniyeti çevresine iletmesiyle oluşuyor. Véronique ürünlerinden koku makinesi esanslarının, tekstil kokularının, çubuklu kokularının, koku keselerinin, ütü kokularının ve çeşitlerinden ise özellikle Marsilya sabunu ve yeşil çay kokularının methi kulaktan kulağa yayılıyor. 

Véronique ürünleriyle mekânlar sadece hoş kokulara kavuşmakla kalmıyor, aynı zamanda mekânların hijyeni için gösterilen titizlik de bilhassa Marsilya sabunu gibi temizlik hissini kesin olarak karakterize eden kokuyla daha etkin şekilde vurgulanıyor. Böylece mekânların temizliği konuklar tarafından daha net algılanıp, işletme de takdir edilme imkânına kavuşuyor.

Güzel mi Koksun?
Véronique ürünleriyle; otel lobilerinden restoranlara, odalardan ortak alan tuvaletlerine ve perdeler ile halılardan dolaplara yani kısacası tüm koku sorunlarına kesin çözümler getirebilirsiniz. Özellikle, geniş alanlarda yüksek etkiye sahip esanslarla memnuniyet verici bir kokulandırmayı, uygun maliyetlerle ulaşabilirsiniz.
Üstelik, koku makinelerini kiralama sistemi olmadan belli bir miktar esans alımında bedava da verildiği gibi, esans fiyatları da etki ve kullanım süresine göre kıyaslandığında çok uygun bir seviyede.

Véronique Ürünleri:
➤ İspanya menşeli ürünler, ISO 9001 belgeli, uluslararası standartlardaki bir aile şirketi olan Jesús Gómez S.L. tarafından üretilmektedir.
➤ Ürün bileşenleri, bitkisel yağlar ve zararsız sentetik maddelerden oluşmaktadır.
➤ İçlerinde herhangi bir kanserojen madde yoktur. Aerosol değildirler, itici gaz içermezler.
➤ Ürünlerde hiçbir hayvansal yağ kullanılmamaktadır ve ürünler hayvanlar üzerinde kesinlikle test edilmemektedir.
➤ Kozmetik ürünleri 1223 / 2009 EC Avrupa regülasyonuna uygundur.