LAROX TEMİZLİK SİSTEMLERİ HİZMETİNİZDE.. “Üretimden Gelen Tecrübe”

LAROX Temizlik Sistemleri olarak şirketimizin en önemli misyonu kaliteden ve inovasyondan ödün vermemesidir. Ar-Ge departmanımız, yeni ürün geliştirme faaliyetlerini sürdürdüğü gibi mevcut ürünlerimizi iyileştirme çalışmalarına da devam etmektedir.

İstanbul Tuzla Deri Organize Sanayi Bölgesi’nde 7000 m2 alandaki fabrikamızda 30 yılı aşan bir sektör tecrübesi ve bilgi birikimi ile çıkmış olduğumuz bu yolda, “Üretimden Gelen Tecrübe” sloganı ile Dünya geneli distribütör ve bayi satışlarımızın yanı sıra private label üretimlerine de devam etmekteyiz.

Günlük 125 tonluk kullanılabilir üretim ve ortalama 175 bin adetlik dolum kapasitesi ile kozmetik, dezenfektanlar, temizlik ve hijyen ürünleri guruplarında çok çeşitli tonajlarda ve esnek üretim adetlerinde pazarlama, satış, imalat, dolum ve paketleme yapabilmekteyiz.

Konusunda uzman kimya mühendisi, kimyager ve biyolog teknik personeller ile AR – GE, ÜR – GE çalışmaları ve yasal mevzuatların yerine getirilmesi konularında müşterilerimiz ile iş ortaklığı yapmaktayız.

LAROX Temizlik Sistemleri aynı zamanda sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan mutluluk duymaktadır. ALFABE den önce Hijyen kampanyasıyla bayilerimiz aracılığıyla tüm okullarımızın, Lösemili hastalarımız için LÖSEV vakfının temizlik ve hijyen ürünlerinin tamamını karşılamaktadır.

LAROX ürünlerine vereceğiniz her destek, çocuklarımız ve bir yaşam için umut olacaktır.
KAAN ATEŞOĞLU