Endüstriyel Yıkama Merkezi: Bursa Laundry

Bursa’daki çamaşır yıkama hizmetlerinde, kaliteli ve üstün hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmanın, temel anlayışı servis - hizmet kalitesini en üst düzeyde tutmak ve devamlı kılmaktır. Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen Bursa Laundry, birikimi, eğitimli ve deneyimli personeli ile teknolojiyi sürekli takip ederek müşteriye en iyi hizmeti sunmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

Bursa LAUNDRY 2011 yılında Nimetsu Laundry adıyla kurulmuş ve Bursa’da çamaşırhane sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet sektöründe, kaliteli ve üstün hizmet vermeyi kendine ilke edinen firmamız bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyerek sektörde hakettiği yere kısa sürede gelmiştir.

Temel anlayışımız, müşteri memnuniyeti çerçevesinde servis ve hizmet kalitesini en üst düzeyde tutarak bunun sürekliliğini sağlamaktır. Müşteri odaklı çalışmayı ilke edinen firmamız, birikimini, eğitimli ve deneyimli personeli ile teknolojiyi sürekli takip ederek müşteriye en iyi hizmeti sunmayı kendisine ana hedef olarak belirlemiştir.

Çalı Organize Sanayi Bölgesi’nde 1250 metrekare kapalı alanda, her yıl yenilenen ve kapasitesi artırılan makine parkuru, günlük 30 ton çamaşır yıkama, kurutma ve ütüleme kapasitesi, teknolojik donanımı ve servis ağı ile Güney Marmara Bölgesi’nin en büyük tesisi durumundadır. Çamaşırhanemizde kirli ve temiz kategorileri artı sistemlerde işlem görür ve kesinlikle hijyen kurallarına uygun bir yöntemle temizlenir. Hijyen zincirinin her evresi gerekli önem verilerek titizlikle düşünülmüştür.

Tesisimiz bünyesinde bulunan yataklı endüstriyel ütüler, tam otomatik katlama
makineleri, barkotlu paketleme ve sevk sistemleri gibi dünya standartlarındaki donanım ve uygulamaları ile müşterilerine yüksek standartlarda iş ortaklığı sunmaktadır. Yıkama ve temizleme işlemlerinde yeni nesil teknolojik makinaların
otomatik dozajlarına sistemi sayesinde ve dünya markası olan Diversey kimyasalları kullanmakta, kusursuz temizlik ve maksimum verimliliği sağlamaktadır.

YIKAMA SÜRECİ
Güney Marmara Bölgesinin en büyük tesisinde siz değerli müşterilerimize hizmet
vermekteyiz.

Çamaşır Alımı, Kirli çamaşırlarınızı & tekstillerinizi adresinizden alıyoruz.
Çamaşır Yıkama Teslim aldığımız çamaşırlarınızı & tekstillerinizi hijyenik şartlarda endüstriyel çamaşır makinalarında yıkıyoruz.
Kurutma Yıkanan çamaşırlarınız & tekstillerinizi endüstriyel ütüler, kurutma makinalarında kurutuyoruz.
Ütüleme Ütülenecek çamaşırlarınızı & tekstillerinizi yataklı ve tam otomatik ütülerimiz ile ütülüyoruz.
Paketleme Ütülenen çamaşırlarınız & tekstilleriniz otomatik katlama makinarında titizlikle katlanıp ambalajlanarak paketlenir.
Sevkiyat Son işlem olarak paketlenen çamaşırlarınız & tekstilleriniz sevkiyata çıkarılarak tarafınıza ulaştırılır. Çamaşırhane proseslerimiz iş ortaklarımızdan teslim alınan kirli çamaşırların & tekstillerinizi konteynerlerle çamaşırhane kirli ayrıştırma bölümüne gelmesi ile başlar. Kirli çamaşırlar çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yorgan, havlu, üniforma vb. ürün sınıflarına ve renklerine göre uygun şekilde ayrıştırılır. Ayrıştırılan ürünler temiz konteynerlere yüklenerek yıkama makinasına tartılarak yüklenir. Yıkama da çamaşırlar her müşteri için ayrı hazırlanan özel yıkama programları seçilerek yıkama adımları uygulanır. Kimyasal ve termal dezenfeksiyon işleminden geçirilip hijyenik hale getirilir. Yıkama sisteminden geçen çamaşırlar kurutma makinelerinde işlem gördükten sonra yine temiz konteynerlerle temiz alanda ilgili bölümlere transfer edilir. Temiz çamaşırlar minimum kontaminasyon ile çarşaf ve nevresimleri yataklı ütü sistemlerinden ve otomatik katlama makine sistemlerinden, havlular havlu katlama makinasından geçirildikten sonra barkotlayıp, paketlenerek sevkiyata hazır hale getirilir. Sevkiyat araçları ile iş ortaklarımıza teslimat gerçekleştirilir.

İŞ ORTAKLARIMIZ
Hastaneler
Oteller
Spor tesisleri
Restaurantlar
Kolejler&Okullar
Yemekhaneler
Tekstil Firmaları
Öğrenci Yurtları

HİZMETLERİMİZ
Hijyenik yıkama
Kurutma-Ütüleme
Paketleme
Geniş Sevkiyat Ağı
Zamanında Teslimat
Optimum maliyet ve Sürdürülebilirlik