Beceti: Hijyenin Mimarı

BECETİ: Hijyenin Mimarı Olarak Her Mevsimin Kokusunu Taşıyor 
Beceti; dünyada yenilikçi, zengin ve özgün ürünleriyle sağlıklı, hijyenik, minimalist dizayn, sınırsız renk skalası ve estetik görünüşüyle, ekonomik yönden de kâr potansiyeline katkıda bulunan bir marka. 2016 yılında yoğun ARGE çalışmalarını başlatan ve pazarda önemli bir aktör olmayı planlayan firma faaliyetlerini aktif ve dinamik olarak hızla sürdürüyor.

Beceti Sistem Aparatı ile geri dönüşüm sektöründe inovatif çözümler ve fikirlerle imalat ve tüketim süreçlerine de katkı sağlanmasını hedef aldı. Nüfus artışı ile paralel olarak artan tüketimin doğal dengeyi bozması ve doğaya verilen zararın bir nebze de olsa azaltılması için kurumsal sosyal sorumluluk misyonunu taşıyan Beceti markası kullanıcılarına olduğu gibi “Beceti Geri Dolum veBeceti Geri Dönüşüm” sistemleri ile ülke ekonomisine de doğal bir katkıda bulunuyor.

Beceti; ülkemizdeki otellere ekonomik katkı sağlamayı, ürünlerinin kalitesiyle ve kalıcı kokularıyla gerek kadınlara ve gerekse erkeklere özel kokulu şampuanlar, vücut jelleri, masaj yağları, tuvaletlerde sıvı el sabunları, el nemlendiricileri olarak da ürün skalasını zenginleştirmiştir. Beceti ürünleri Sağlık bakanlığı kayıt sistem altındadır. Sürdürülebilirlik, sosyal perspektif ekosistem dostu yeni nesil yöntemlerle üretimini
gerçekleştiriyor. Pek çok ülke tek kullanımlık plastiklere son verdi. Beceti sıkmalı aparat sistemi tek kullanımlık buklet sisteme göre %400 kâr sağlamaktadır. Aparat
sistemi, israfı azaltır. 

Beceti şirketi, %100 yerli üretimeodaklanarak geleceğimize yatırım yapmayı planlamıştır. Yavru vatanımız Kıbrıs başta olmak üzere; Beceti sıkmalı aparat sisteminin tercih edilmesi halinde oteller, kuruluşlar, firmalar da ülke ekonomisine katkı sağlayacak, toprağımız, denizlerimiz, hatta havamıza önem vererek evimiz dünyayla dost olacaktır. Beceti sizlere ve firmanıza etkin çözümler sunar.

Tüm hijyen alanlarınıza BECETİ ekleyin. Doğaya doğru yaklaşımın bir parçası olun!