Onursal Başkan, Başdanışman'dan Housekeeping Derneklerine Ziyaret

Housekeeping Derneklerinin Kurucusu,HOTED Onursal Başkanı ve Başdanışmanı
Executive Housekeeper Hakan Halit Yeni Fethiye, Marmaris, Muğla, Milas ve Bodrum’u kapsayan bir dizi ziyaretgerçekleştirerek, bu bölgelerde bulunan Housekeeping derneklerinin başkanlarıve yönetim kurullarıyla istişare toplantılarıyapıp, fikir alışverişinde bulundu.

Yeni, gerçekleştirmiş olduğu ziyaretlerle ilgili kısa bir açıklama yaparak, “Ziyaretimiz süresince bizlere göstermiş oldukları, ilgi alaka ve misafirperverliklerinden dolayı Fethiye, Marmaris, Bodrum başkanlarım ve dönem başkanlarım başta olmak üzere, kıymetli yönetim kurullarına ve çok değerli üyelerine en kalbi duygularımla ve tüm samimiyetimle, canı gönülden teşekkür eder, şükranlarımı sunarım. İlaveten yapmış olduğumuz istişare toplantılarımız süresince derneklerimizin ve mesleğimizin yarınlarına yönelik detaylı fikir alışverişinde bulunmaktan büyük memnuniyet duyduğumun altını özellikle çizmek isterim.

Tüm derneklerimizle ve meslektaşlarımızla, birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza, yolumuza devam edeceğiz. Ayrıca Pırıl Pırıl Temizlik, insan kaynakları şirketi sahibi Sayın Mahmut Can’a, ziyaret etmek isteyipte yoğunluktan dolayı edemediğim, ama bizleri özellikle davet eden çok saygı değer, kıymetli meslektaşlarıma ilgi ve alakalarından dolayı tekrar tekrar bir kez daha teşekkür ediyorum. Kuruluşlarımız ve mesleğin yarınlarına yönelik son derece yararlı bir ziyaret olmuştur. İlerleyen zamanlarda tüm Housekeeping derneklerimizle tekrar bir araya geleceğiz” dedi.