HEDD Ekim Toplantısı Ramada İstanbul Grand Bazaar Hotel'de Düzenlendi

Ekim Ayında Ramada Grand Bazaar Hotel ev sahipliğinde bir arayagelen Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği üyeleri, gündemdeki konular ve önümüzdeki günlerde yapılması planlanan eğitimorganizasyonları hakkında görüş alışverişinde bulundu. 

Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği Üyeleri, Ekim Ayında Ramada Grand Bazaar Hotel ev sahipliğinde bir araya geldi. Gündemdeki konuların ve önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek eğitim, seminer, ziyaretler gibi organizasyonların konuşulduğu toplantıda, yapılabilecekler hakkında üyeler görüşlerini dile getirdi. Toplantının açılışında kısa bir konuşma yapan HEDD Başkanı Musa Yurdakul, bu toplantıda eğitim ya da ona benzer bir organizasyon düzenlemediklerini, bunun yerine üyeler arasında görüş alışverişinde bulunmak istediklerini ifade etti.Kasım ya da Aralık Ayında Kişisel Gelişim Eğitimi düzenleyeceklerini belirten Başkan Musa Yurdakul, “Bunun dışında kimyasallar, tekstil ürünleri gibi çeşitli konularda eğitimlerdüzenleyeceğiz. Yeni yılda yemek organizasyonu yapacağız. Bunun dışında
yapılmasını istedikleriniz ya da şu konuda eğitim alalım dediğiniz bir konu varsa bütün üyelerin düşüncelerini dile getirmesini istiyorum” dedi.

Başkan Musa Yurdakul’un konuşmasının ardından HEDD üyeleri yapılması planlanan eğitimler, seminerler ve organizasyonlar hakkında görüşlerini dile getirdi. Üyelerin konuşmalarının ardından toplantı bitirildi.