HEDD Üyeleri Kuru Temizleme Eğitimi Aldı

Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği Ekim Ayı Toplantısı Rixos Pera Hotel ev sahipliğinde gerçekleşti. Toplantıda Penguen Kuru Temizleme firması tarafından katılımcılara eğitim verildi.

Rixos Pera Hotel ev sahipliğinde gerçekleşen Housekeeping Eğitim ve Dayanışma Derneği Ekim Ayı toplantısında, Penguen Kuru Temizleme firması tarafından katılımcılara eğitim verildi.

Toplantının açılış konuşmasını yapan HEDD Başkanı Musa Yurdakul, herkese hoş geldiniz diyerek, ev sahipliğinden dolay Rixos Pera Hotel Yöneticilerine ve Executive Housekeeper İrem Sunar’a dernek adına teşekkürlerini sundu. Dernek olarak kuruluş amaçlarının öncelikle eğitim olduğunu belirten Başkan Yurdakul, bu nedenle çeşitli firma ve kuruluşlarla görüşerek her ay olmasa da belirli periyotlarla üyelerinin gelişimine katkı sunmak amacıyla eğitim aldıklarını ifade etti. Dernek olarak bir diğer amaçlarının ise üyelerle dayanışma olduğunu belirten Başkan Yurdakul, zor durumda olan üyelere ve yakınlarına da ellerinden gelen desteği sunmaya çalıştıklarını vurguladı.

Başkan Yurdakul’un ardından Penguen Kuru Temizleme yetkilileri eğitime başladı. Eğitimde konaklama tesislerinde kullanılan tekstil malzemelerinin kuru temizleme ile nasıl yapıldığı detaylı bir şekilde anlatıldı.