26 Yıllık Tecrübe: Lee Faa Tesktil

Otel tekstilindeki 26 yıllık tecrübemizi ileriye taşımak için 2017 yılında kendi üretim tesisimizi kurduk tecrübeli ekibimizle hizmet vermekteyiz. Kurulduğu günden itibaren otel tekstili, çarşaf, nevresim, yastık kılıfı, yorgan, alez, yastık, masa örtüsü, runner, peçete, yatak örtüsü, perde, kırlent, baza eteği, bornoz, havlu çeşitleriyle üretim yapmaktayız. Lee Faa Tekstilin’in hizmet kalitesi, müşteri memnuniyeti, değişen ihtiyaç ve beklentileri karşılamak için çağdaş ve teknolojik çözümler bulması, sorunlara "zamanında" müdahale etmesi sektördeki yerini sağlamlaştırmıştır. Firmamız kurumsal kimliğinize uygun özel konsept tasarımlar oluşturabilmekte, mevcut konseptinize uygun tekstil ürünleri üretebilmektedir.

Otel Nevresim Takımları
Oteller için üretilen nevresim takımları %100 pamuktan üretilmekte ve stoklarımızda onlarca çeşit bulunmaktadır. İsteğe bağlı olarak özel otel nevresimleri üretilebilir.
Otel Çarşafları
%100 pamuk kumaştan ürettiğimiz otel çarşafları çift kişilik ve tek kişilik olmak üzere iki farklı boyda üretilmektedir. Otel konseptine göre düz renk ya da desenli olarak üretilebilmektedir. Otel çarşaf fiyatları hakkında bizimle irtibata geçebilirsiniz.
Otel Perdeler
Oteller için özel kataloğumuzdan seçeceğiniz kumaşlardan üretilen otel perdeleri Amerikan pile ya da boru pile olarak üretilmektedir. Yüzlerce çeşit otel perdesi firmamızda mevcuttur. Ayrıca yüzlerce çeşit tül örneği de bulunmaktadır. Zebra ve stor perde çeşitlerimizde vardır.
Otel Yataklar
Ortopedik otel yataklarımız için bizimle irtibat kurabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden satışa koyduğumuz otel yataklarının fiyatları da uygundur.
Otel Bazalar
Oteller için özel otel bazaları stoklarımızda sürekli olarak mevcuttur.
Restaurant Tekstil
Restaurantlar için konsepte uygun üretilen restaurant masa örtüleri, restaurant peçeteleri, runnerlar ve Amerikan servisler restaurant tekstili bölümümüzde üretilmektedir.
Restaurant Masa Örtüleri
Restaurant masa örtüleri desenli ya da desensiz olarak yapılabildiği gibi restaurantınızın konseptine uygun restaurant logonuz ve markanız masa örtüsü üzerine nakış yapılarak da üretilebilir.
Restaurantlar için Amerikan Servisler, Runnerlar, Peçeteler
Restaurantınız için logo nakışlı yada değişik desenlerde Amerikan servisler, runnerlar ve peçeteler restaurant tekstili bölümünde bulunmaktadır.
Restaurant Sandalyeleri için Minderler
Restaurant koltuk ve sandalyeleri için üretilen rengarenk desenli minderler restaurant tekstili bölümümüzde bulunmaktadır.