Artura Otel Ekipmanları

Artura Otel Ekipmanları 15 yıl önce, Netsa Otel Kasaları ile çıktığı yolda 2017 itibariye yeni bir oluşum olarak yola devam etme kararı aldı. Artura Otel Ekipmanları ismini alan oluşum aynı zamanda Artura kasa, minibar, televizyon, kettle (karşılama seti) saç kurutma makinesi, otel tekstili grubunda otel odalarının bütün ihtiyaçlarını karşılayarak sektöre hizmet vermeye devam ediyor. 2018 yılı itibariyle, üzerinde uzun süredir çalışmalar yapmış olduğumuz ve ar-ge çalışmalarını bitirerek start verdiğimiz otel konferans salonları ile ilgili üretime başladığımız müjdesini de vermek isteriz. Artura Otel Ekipmanları olarak 2017 de otel kasalarıyla ilgili bayilik sistemi oluşturarak hizmet alanımızı genişlettik.
2017 yılında yer aldığımız projeler;
Point otel Ankara, Karadereli Grup Yalova Thermal Palas, Antalya Sea World renovasyon projesi, Almanya ER-EN otel projesinin tüm tekstil ve ekipmanları, Marmaris Grand Yazıcı otel renovasyon projesi, Korumar Ephesus otel için Otel ekipmanları ve Anadolu da yer alan Erzincan Btk Gold Suit Otel projesi, Zonguldak ve Samsunda yer alan Alin hotel projesi, Ankara Vdk Mühendislik Otel projesi, Ankara Beypazarı Otel projesi, Ataşehir Radisson Blue Hotel, mevcut Bodrum ve Bursa Baia Otellerine Antalya Baia Oteli de ekleyerek gibi birçok otele üretimimiz dahilinde olan ürünler ile yardımcı olabilmenin gururunu yaşıyoruz.
2018 yılının turizm yılı olacağını düşünerek şimdiden tüm bayilerimize ve iş ortaklarımıza iyi ve güzel bir yıl geçirmelerini temenni ederiz. Her zaman olduğu gibi 2018 yılında da amacımız, şirketimizi küresel üretici seviyesine getirmek, müşteri beklenti ve taleplerini yerinde ve zamanında karşılayabilmek, ülkemize karşı sorumluluklarımızı yerine getirerek yolumuza devam etmektir.