“Tanay Express, Tanay Ekonomik,  Tanay Deluxe çözüm önerilerine ve Sadi Tanay İstanbul Marka çalışmalarına ilave olarak, şimdi de lisanslı yabancı marka üretimine başladık” diyen firma CEO'su Sadi Tanay sorularımızı yanıtladı.

Tanay yine krizi fırsata çevirmeyi bildi;
Turizm sektöründeki toparlanma sürecinin Tanay olarak krizleri özverili bir çalışma sonucu fırsata çevirme konusunda ki deneyimlerimizden yararlanarak iç piyasaya iş hacmimizi arttırmamızı sağlamış bulunmaktayız.. Bu artışa paralel olarak dış satışımızdaki olumlu gelişmeler sonucu toplam satışımızı %50 üzerinde arttırmayı başardık.  

Tanay’dan Ekonomik Çözüm Önerileri;
Hizmet kalitemizden yararlanarak kendilerini ayrıcalıklı ve farklı kılmak isteyen ancak sınırlı bütçeleri olan otellerimiz için geliştirdiğimiz TANAY EXPRES ve TANAY EKONOMİK başlıkları altında geliştirdiğimiz avantajlı paketlerimiz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur.

Tanay’dan Yabancı Lisanslı PORTICO Markası yerli üretimine başladı;
TANAY yabancı lisanslı  marka ürünlerinin üretimini  gerçekleştirerek uluslararası kaliteyi yerel fiyatlarla sunmaktadır. Özellikle ulusal para birimimizin değer kaybetmekte olduğu bir dönemde bu düşüşü karşılayacak bir sistem oluşturarak otellere maliyet artışları konusunda nefes aldıracak fırsatlar sunmakta olup ilave 12 tane daha lisanslı markayı üretmeyi planlamaktadır.

Tanay – Global Network işbirliğini, Global zincire üretim yaparak başarıyla sürdürüyor…2017 yılında International Hotel Supplies, INTROS, işbirliği ile uluslararası otel zincirlerinin önemli bir tedarikçisi olmayı sürdürdük. Bununla birlikte otellerin kimyasal pazarında sektörünün lideri olan Diversey ile işbirliğimiz gelişerek sürmektedir. 2018 yılında görüşmelerini sürdürdüğümüz sürpriz işbirliklerine imza atmayı planlamaktayız.

Tanay’ın 2018 Hedefleri;
2018 yılı içinde hem toparlanmakta olan iç piyasada ki olumlu gelişmeler, hem de yurt dışında ki yeni işbirlikleri ve yeni pazarlar üzerinden satışlarımızı %20 arttırmayı amaçlamaktayız. Bütün bu faaliyetlerimiz için gerekli altyapı çalışmalarımız tamamlamış bulunmaktayız.

Tanay bu sene hem ANFAŞ hem de EMITT fuarlarına katılıyor; 
Katılacağımız iki fuarda da ANFAŞ ve EMITT  şu anda üretimini ve satışını yaptığımız ürün kategorilerinden seçmelerin yanı sıra “yabancı lisanslı marka kozmetik” ürünlerimizden seçmeleri sergileyip fuar misafirlerine tanıtımını yapacağız.
Tanay, kendisine misyon olarak belirlediği otellerinizdeki misafirlerinizin memnuniyetine katkıda bulunmaya yönelik, yenilikçi ürün ve hizmetler konusundaki inovatif araştırmalarına devam ederek ürünlerde katma değer ve hizmetlerinde farklılık yaratmayı sürdürecektir.