MAHED - GETOB JULLIAN HOTELS İşbirliği İle Kursiyerlere Belgeleri Verildi

MAHED - GETOB JULLIAN HOTELS işbirliği ile otellerde çalışan Kat Görevlilerine verilen "Kat Hizmetlerinde Oda Temizliği ve Bakımı" eğitimi sonunda kursiyerlere belgeleri törenle verildi. Jullian Hotels de gerçekleştirilen törene kursiyerlerin yani sıra basın ve kursiyerlerin aileleri de katıldı.
Törende MAHED yöneticileri de hazır bulundular

Eğitimi veren MAHED kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Pınar Kalkan Çamlar "Bugün benim mesleğimiz adına gurur duyduğum, mesleğimizin geleceği adına umutlarımın kat be kat arttığı muhteşem bir gün. Ortak proje hazırlayarak   bizlere destek olan başta GETOB Başkanı Sayın Bülent Bülbüloğluna, GETOB Müdürü Sayın Cahit Sarıbey'e, Jullian Hotels Yönetimi ve Jullian Hotels Müdürü Sayın Özkan Özbek beyefendiye teşekkürlerimi, saygıyla sunarım. Otellerde çalışan kat görevlisi bayanlarımızın mesleğini geliştirmek ve yeni başlayanlara mesleğimizi sevdirmek, doğru hizmeti verebilmek için gerçekleştirdiğimiz bu eğitimimize katılan herkese teşekkür ederim. Bugün otellerde çalışan ya da yeni başlamış olan 34 bayan arkadaşımıza kat hizmetleri yönetimini ve uygulamalarını anlattığımız, uygulamalı olarak yatak nasıl yapılır, banyo temizliğinde nelere dikkat edilir, kullanılan kimyasalların özellikleri, kişisel hijyen ve güvenlik konuları gibi temel konularda yoğunlaştırılmış bir eğitimin sonuna geldik. Hepiniz özveri ile mesleğinizde doğru eğitimi almak ve bu yolda yükselmek için katıldığınız bu eğitimi başarı ile tamamlayarak belgelerinizi almaya hak kazandınız.

Bu gurur günümde bende sizlerin sayesinde derneğimizin kuruluş amacı olan Kat Hizmetlerinde daha bilinçli ve kalifiye personel için eğitim sağlamak düsturunu uygulamaya geçirmiş oldum. Her eğitimimiz de bu amacımıza uygun eğitimlerimiz olmuştur ve devamı gelecektir. Mesleğimiz adına burada yarattığımız heyecan ve gurur haftaya 2.kursumuzla artarak devam edecektir. Katılan ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürler" dedi.

Dernek yönetiminde bulunan diğer housekeperlar da mesleklerini sevmeleri gerektiğini, dernek olarak her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz diye konuşma yaptılar. İlk önce Jullian Otellerine eğitime bulundukları katkılardan dolayı plaket takdim edildi. Tören dernek yönetimindeki housekeeperların eğitime katılanlara belgelerini vermeleriyle ve toplu fotoğraf çekimiyle son buldu.